Výběr areálu
Hlavní obsah stránky

Apartmány - ubytování Harrachov

Turistika

I v létě patří Harrachov mezi nejznámější turistická a sportovní střediska západních Krkonoš.


V blízkém okolí Harrachova můžete využít možnost turistiky a cykloturistiky. Velké množství tras nabízí podnikání zajímavých výletů po Krkonoších a Jizerských horách (i po jejich polské straně). Při cestách na hřebeny se můžete nechat vyvézt sedačkovou lanovkou na Čertovu horu, podél skokanského můstku. Během Vašeho pobytu nezapomeňte navštívit známý Mumlavský vodopád.

Lyžování, snowboarding

Harrachov patří mezi jedno z nejvýznamnějších zimních středisek České republiky. Leží v západní části Krkonoš, v malebném údolí řeky Mumlavy.


Díky své poloze je ideálním výchozím místem pro hřebenové túry. Celé území je protkáno desítkami kilometrů upravovaných a značených lyžařských stop (cca 35 km udržovaných lyžařských stop, některé z nich spojují Harrachov a Rokytnici) a sjezdových tratí všech stupňů náročnosti (k dispozici je sedačková lanovka a 3 lyžařské vleky na Čertovu horu, sjezdovky v celkové délce 10 km, různé obtížnosti). V případě nepřízně počasí jsou sjezdové tratě technicky zasněžovány. Od ubytování jsou vzdáleny cca 1 km.


O provozovateli

Cestovní kancelář B&K Tour již od roku 1990 nabízí pronájem chat a chalup v České republice a na Slovensku. B&K Tour doporučuje ubytování Krkonoše – hitem zimní nabídky jsou apartmány Horní Mísečky nebo chaty a chalupy Jizerské hory.